• Kvíz Ivana Pastuchu 25 rokov SSS TU
  • Aj v sezóne 2023/24 sa môžete stretnúť s turnajom vo verzii Scrabble dostupnej v obchodoch (bez Q a W, 110 kameňov – viď Zoznam písmen v hre). Na herna.net je táto verzia označená ako „slovenský m“. 
  • Aj v tejto sezóne platí, že každý nováčik, ktorý sa zúčastní aspoň na 3 živých turnajoch, získa od SSS hraciu súpravu scrabble so 100 hracími kameňmi, ktorá sa už nepredáva v obchodoch.

    Srdečne pozývame všetkých scrabblistov na sériu letných priateľských online turnajov s názvom Štyri Škrebľové Štvrtky. Začíname 27.6.2024, ďalej pokračujeme 18.7., 8.8. a sériu ukončíme 22.8.2024. Začiatok turnaja o 18:00, 5 kôl, dĺžka trvania cca 4 hodiny. Tešíme sa na Vás :)

             Propozície   Prihlasovací formulár   Tabuľka prihlásených   SWIPS 


Pripravujeme open air turnaj v Liptovskom Jáne 6.7.2024
Pozvánka   Prihlasovací formulár  Tabuľka prihlásených SWIPS


ÚPLNE NOVÚ ZÁBAVKU PRE FANÚŠIKOV SCRABBLE S ÚPLNE NOVOU VERZIOU HRY pre nás pripravil Jaroslav Vernarský, ďakujeme :-) Zadanie

PRVÝKRÁT PO 75 ROKOCH PREDSTAVUJE MATTEL NOVÝ SPÔSOB HRANIA KLASICKEJ HRY SCRABBLE pri príležitosti Medzinárodného dňa SCRABBLE 13.4. - ROZOHRAJ TO VIAC.  Prvých šesť nových hracích súprav získali najúspešnejší hráči na Vykladacích Majstrovstvách Slovenska.

 

Po 14. raz sa stretli súťažiaci 6. 4. 2024 na Majstrovstvách Slovenska vo vykladacom scrabble, ktoré podporovalo Mesto Liptovský Hrádok. Po siedmy raz sa vykladacou majsterkou stala Eva Zahradníková pred Patrikom Pinterom a Jaroslavom Vernarským, blahoželáme :-)

Vyhodnotenie