• Kvíz Ivana Pastuchu 25 rokov SSS TU
  • Aj v sezóne 2023/24 sa môžete stretnúť s turnajom vo verzii Scrabble dostupnej v obchodoch (bez Q a W, 110 kameňov – viď Zoznam písmen v hre). Na herna.net je táto verzia označená ako „slovenský m“. 
  • Aj v tejto sezóne platí, že každý nováčik, ktorý sa zúčastní aspoň na 3 živých turnajoch, získa od SSS hraciu súpravu scrabble so 100 hracími kameňmi, ktorá sa už nepredáva v obchodoch.


Srdečne pozývame všetkých scrabblistov na Deň detí 1. júna 2024 hrať sa  do Svätého Jura :-)
Pozvánka  Prihlasovací formulár Tabuľka prihlásených SWIPS


ÚPLNE NOVÚ ZÁBAVKU PRE FANÚŠIKOV SCRABBLE S ÚPLNE NOVOU VERZIOU HRY pre nás pripravil Jaroslav Vernarský, ďakujeme :-) Zadanie

PRVÝKRÁT PO 75 ROKOCH PREDSTAVUJE MATTEL NOVÝ SPÔSOB HRANIA KLASICKEJ HRY SCRABBLE pri príležitosti Medzinárodného dňa SCRABBLE 13.4. - ROZOHRAJ TO VIAC.  Prvých šesť nových hracích súprav získali najúspešnejší hráči na Vykladacích Majstrovstvách Slovenska.

 

18. novembra súťažilo vo vyosenom Bardejove až 30 scrabblových nadšencov, privítali sme aj troch  nováčikov. Na najvyššiu pódiovú priečku sa prebojoval Jaroslav Vernarský obklopený striebornou Ivanou Plesníkovou a bronzovou Evou Zahradníkovou.
Bardejovský turnaj je prvým zo série turnajov, v ktorom sa súťaží o titul Hviezda východu; víťazom sa stáva hráč, ktorý nazbiera najviac bodov na turnajoch v BJ, PP, KE, HE a SNV. Opätovne obnovujeme súťaž, ktorú v minulosti inicioval Daniel Brezovan.
Podrobné výsledky tu.