• Kvíz Ivana Pastuchu 25 rokov SSS TU
  • Aj v sezóne 2023/24 sa môžete stretnúť s turnajom vo verzii Scrabble dostupnej v obchodoch (bez Q a W, 110 kameňov – viď Zoznam písmen v hre). Na herna.net je táto verzia označená ako „slovenský m“. 
  • Aj v tejto sezóne platí, že každý nováčik, ktorý sa zúčastní aspoň na 3 živých turnajoch, získa od SSS hraciu súpravu scrabble so 100 hracími kameňmi, ktorá sa už nepredáva v obchodoch.

    Srdečne pozývame všetkých scrabblistov na sériu letných priateľských online turnajov s názvom Štyri Škrebľové Štvrtky. Začíname 27.6.2024, ďalej pokračujeme 18.7., 8.8. a sériu ukončíme 22.8.2024. Začiatok turnaja o 18:00, 5 kôl, dĺžka trvania cca 4 hodiny. Tešíme sa na Vás :)

             Propozície   Prihlasovací formulár   Tabuľka prihlásených   SWIPS 


Pripravujeme open air turnaj v Liptovskom Jáne 6.7.2024
Pozvánka   Prihlasovací formulár  Tabuľka prihlásených SWIPS


ÚPLNE NOVÚ ZÁBAVKU PRE FANÚŠIKOV SCRABBLE S ÚPLNE NOVOU VERZIOU HRY pre nás pripravil Jaroslav Vernarský, ďakujeme :-) Zadanie

PRVÝKRÁT PO 75 ROKOCH PREDSTAVUJE MATTEL NOVÝ SPÔSOB HRANIA KLASICKEJ HRY SCRABBLE pri príležitosti Medzinárodného dňa SCRABBLE 13.4. - ROZOHRAJ TO VIAC.  Prvých šesť nových hracích súprav získali najúspešnejší hráči na Vykladacích Majstrovstvách Slovenska.

 

Jubilejné 25. Majstrovstvá Slovenska už poznajú víťaza. V skupine A zvíťazil Patrik Pinter pred Ivanom Pastuchom a Petrom Barákom, v skupine B sa najlepšie darilo Ivanovi Brodencovi pred striebornou Ivetou Rybárskou a bronzovou Ivetou Zaťovičovou. Blahoželáme :-)

Zhodnotenie 25. MS 2023 a report

MS viťazi

MS Víťazi B

MS všetci