logo

Slovenský spolok SCRABBLE

Zhodnotenie Fotogaléria

Skupina A:

Celkové poradie Krížová tabuľka Kolá Rekordy Bingá

Skupina B:

Celkové poradie Krížová tabuľka Kolá Rekordy Bingá

Liptovský Mikuláš

29. – 30. septembra 2018

Posledný septembrový víkend sa na osvedčenom mieste v hoteli Klar v Liptovskom Mikuláši uskutočnilo záverečné podujatie slovenskej scrabblovej sezóny. Bojovať o majstra Slovenska na jubilejnom 20. šampionáte prišlo 32 hráčov, ktorí si vybojovali účasť na kvalifikačných turnajoch. Z kvalifikovaných hráčov sa ospravedlnila Majka Ponická, a tak jej miesto zaujal prvý náhradník Majo Koleno. Ďalších 18 hráčov si zmeralo sily na 5. paralelných Majstrovstvách Slovenska. Celkovo tak prišla osláviť dvadsať rokov existencie nášho spolku rovná päťdesiatka hráčov.
Na úvod privítala hráčov hlavná organizátorka Vierka Jambrichová, ktorá okrem iného pobavila pár scrabblovými zaujímavosťami zo sveta. Po nej predseda spolku Ivan Pastucha stručne zhrnul dvadsaťročnú históriu fungovania Slovenského Spolku Scrabble a na konci svojho príhovoru zhrnul pokyny pre hráčov do tzv. Abecedy správania sa scrabblistov, ktorú si môžete prečítať v prílohe.
V prvom kole sa za prvý stôl posadil obhajca Peťo Lámer ako najvyššie nasadený, ale ako víťaz odchádzal iný Peťo – Matejovie, ktorý si pripísal vôbec prvý skalp svojho menovca, navyše s takmer 200 bodovým rozdielom. Mimochodom, je to už štvrtýkrát po sebe, čo najvyššie nasadený hráč prehral prvý zápas na majstrovstvách. Ešte vyšším rozdielom sa skončil zápas ďalších dvoch menovcov, tentokrát ale uspel nasadený Ivo Pastucha nad Ivom Škavronkom o 288 bodov, čo bolo dokonca viac ako výkon Iva Š. Okrem Peťa, z favoritov nepotvrdili svoje nasadenie ešte Rasťo Michalka proti Ivovi Brodencovi, Noro Lančarič proti Renke Janovskej a Jožko Poremba proti Brigite Staškovej. Paťo Pinter s Erikou Tomkovou sa blysli spoločným skóre 1021 bodov.
V druhom kole sa na prvý stôl posunul Jaro Vernarský, aj on sa však z neho aspoň dočasne musel porúčať po prehre s Vierkou. V hornej polovici ostatní favoriti nezaváhali, zato v tej dolnej si druhú prehru pripísali Peťo L. so Slavom Kohútikom, Paľo B. s Majom Kolenom i Jožko P., ktorý dostal od Eriky nakladačku o 275 bodov. O vyše dvesto vyhrala aj Trudy nad Danom.
Až v treťom kole sa nasadený Marcel Makovník udržal na prvom stole po výhre nad Ivanom P., na ďalších predných stoloch vyhrala Evka Zahradníková nad Jankom Milanom, Patrik nad Majom Šimkom a Vierka nad Jožkom Gajdošom. Noro položil Slavovi tri bingá, na ktoré ani nepotreboval žolíka. Peťo L. si konečne pripísal výhru, čo si odniesol Ivo Š. Tretiu prehru zaknihoval Jožko P. po prehre s Danom, i Paľo, ktorý doprial prvú výhru nováčikovi na Majstrovstvách Sone Jackovej.
Aj vo štvrtom kole sa Marcel udržal na prvom stole po výhre nad Patrikom, v druhom zápase dosiaľ neporazených vyhrala Vierka nad Evkou. Tretie výhry si pripísali Jaro, Majo Š., Jožko G., Janko, Vilo Šnábel a Noro. Na opačnom konci si Paľo pripísal prvú výhru nad Ivetou Chrobákovou, ale Jožko P. prehral aj s Ivom Š.
Marcel zostal ako jediný bez prehry, keď v piatom kole zdolal Vierku. Štvrté výhry si pripísali Jaro po výhre nad Norom, Evka nad Vilom Šn., Majo Š. nad Jožkom G. a Paťo nad Jankom. Po rozpačitom začiatku sa v piatom kole poriadne odviazal Peťo Lámer, keď Ivanovi B. naložil 632 bodov, čo bolo najviac na turnaji, položil tri bingá ,vyhral o 256 bodov a spolu nahrali 1008 bodov. Že sa oplatí bojovať až do konca ukázal Ivan P. v súboji s Peťom M., keď za zostávajúcich 10 sekúnd stihol zahrať päť ťahov a vyhrať o odpis. Prvú výhru si pripísal Jožko P. keď vyhral nad Ivetkou Ch.
V šiestom kole sa na prvý stôl vrátil Jaro a po výhre nad Marcelom na ňom zotrval takmer do konca. Evka vyhrala nad Patrikom a Vierka aj vďaka trom bingám nad Majom Š. Peťo L., ktorý sa utrhol z reťaze v predchádzajúcom kole tentokrát nestačil na Renku. V tomto kole sa pre zmenu rozkokošil Vilo Šnábel, keď proti Norovi nahral 625 bodov, takisto položil tri bingá, vyhral o 217 a chlapci spolu nahrali 1033 bodov, čo bolo najviac na turnaji. Po šiestom kole bola na čele štvorica Jaro, Marcel, Evka a Vierka s piatimi bodmi.
V siedmom kole sa na čele osamostatnil Jaro po výhre nad Evkou. Marcel prehral s Majom Š. a Vierka s Ivanom P. Vilo, ktorý exceloval v predchádzajúcom kole musel tentokrát prehltnúť horkú pilulku od Paťa Pintera, ktorý ho zdolal rekordným rozdielom 310 bodov, čo bolo o 53 viac ako Vilove skóre. V tomto kole sa prvej výhry dočkala aj Ivetka, keď vyhrala nad Majom K. Po siedmom kole bol na čele Jaro so šiestimi bodmi, za ním sedmička päťbodových Marcel, Evka, Vierka, Majo Š., Ivan P., Patrik, Renka a Miro Vaňo.
V poslednom sobotňajšom kole si vedúcu pozíciu udržal Jaro po tesnej výhre nad Majom Š., o čom rozhodla námietka voči slovu PRVŠIA. Majo mal smolu, pretože takýto tvar sa nenachádza v žiadnom z povolených slovníkov a ani naše pravidlá neumožňujú stupňovanie čísloviek. V ďalších zápasoch na predných stoloch vyhral Marcel nad Renkou, pričom spolu nahrali 1022 bodov, Ivan P. vyhral nad Evkou, Vierka nad Mirom a Patrik nad Peťom L. Až v ôsmom kole si Zdenka Žákovičová potiahla prvého žolíka, aj toho však napokon odpísala. Po prvom dni viedol Jaro so siedmimi bodmi, za ním bola štvorica so šiestimi bodmi - Marcel, Vierka, Ivan P. a Patrik, ďalší siedmi hráči mali päť bodov.
Večer sme oslavovali dvadsať rokov existencie nášho spolku. Pri tejto príležitosti pripravil Rasťo Michalka zábavný kvíz o našom spolku a jeho členoch a po ňom Janko Milan prichystal zábavné úlohy do súťaže, ktorá mala dať odpoveď na otázku - Kto je lepší, muži alebo ženy? Rozkrojili a zjedli sme tortu, čo to sme popili, čo to pospievali a ráno sme pokračovali.
V prvom nedeľňajšom kole pokračoval Jaro vo víťaznom ťažení, keď vyhral nad Ivanom P., Patrik tesne zdolal Vierku a Marcel vyhral nad Norom. Šieste výhry posunuli do boja o medaily aj Ivana B., Renku a Mira. Po deviatom kole viedol Jaro s ôsmimi bodmi, prenasledovaný dvojicou sedembodových Marcel a Patrik, za nimi Vierka, Ivan P., Ivan B., Renka a Miro so šiestimi bodmi.
V desiatom kole sa Patrik dotiahol na Jara, keď ho zdolal vo vzájomnom súboji. Marcel nedostal šancu dotiahnuť sa na čelo, keď mu Ivo Brodenec naložil 610 bodov, položil tri bingá, vrátane najlepšieho ťahu turnaja KVAPNITE za 131 bodov a vyhral o 254 bodov. Na ďalších predných stoloch vyhral Ivan P. nad Mirom a Vierka nad Renkou. Vyše dvestobodový výprask utŕžil aj Paľo od Jožka P. Po desiatom kole bola na čele dvojica Jaro a Patrik s ôsmimi bodmi, za nimi štvorica sedembodových Marcel, Vierka, Ivan P. a Ivan B.
V jedenástom kole vedúca dvojica nezaváhala voči Ivanom, Jaro zdolal Brodenca a Patrik Pastuchu. Marcel nestačil na Peťa L. a tak jediná z prenasledovateľov uspela Vierka po výhre nad Zdenkou. Evka prišla o výhru nad Norom kvôli päťbodovej penalizácii za neoprávnenú námietku na zahlásený počet bodov a zrejme pre ňu nebola dostatočnou náplasťou cena za prehru najtesnejším rozdielom. Dve kolá pred koncom stále viedla dvojica Jaro a Patrik s deviatimi bodmi, prenasledovaná Vierkou s ôsmimi bodmi a po sedem bodov mali Marcel, Ivan P., Ivan B., Noro, Miro a Peťo L.
Ani dvanáste kolo neprinieslo zaváhanie vedúcej dvojice – Jaro vyhral nad Peťom L. a Patrik nad Mirom. Zaváhala však Vierka, keď prehrala s Ivanom B. Ivan P. prehral s Norom a Marcel s Evkou. Mirka Janikovičová rozbila Peťa M. o 302 bodov. Na posledné dve kolá nenastúpil Paľo a tak svoje zostávajúce partie prehral kontumačne. Chceme veriť, že pre svoj predčasný odchod bez vysvetlenia mal závažný dôvod.
Pred posledným kolom sa boj o majstra definitívne zúžil na desaťbodovú dvojicu Jaro a Patrik, súboj o bronz sa mal rozhodnúť medzi osembodovými Vierkou, Ivanom B. a Norom.
Posledné trináste kolo prinieslo majstrovské rozuzlenie vo dvoch vyrovnaných a napínavých zápasoch. Patrik vyhral o 4 body nad Norom, čím zaknihoval siedmu výhru v rade a Jaro prehral o 9 bodov s Mirkou. Svoju historickú šancu na medailu nevyužil Ivan B., keď prehral s Evkou, naopak Vierka svoju príležitosť využila, keď zdolala Vila Šnábela.
Majstrom Slovenska za rok 2018 sa stal s jedenástimi výhrami premiérovo Patrik Pinter. Pre Paťa je to vôbec prvá medaila z Majstrovstiev. Druhý Jaro Vernarský nahral o bod menej ako víťaz a tretím striebrom načal už druhú desiatku medailí z Majstrovstiev Slovenska. S deviatimi bodmi skončila tretia Vierka Jambrichová. Po nie príliš vydarenej sezóne sa tak môže tešiť z tretieho bronzu a celkovo štvrtej medaily. V prvej desiatke s ôsmimi bodmi skončili ešte Marcel Makovník, Evka Zahradníková, Ivan Brodenec, Noro Lančarič, Peťo Lámer a Mirka Janikovičová a desiatku uzatváral sedembodový Ivan Pastucha.
Do B-kategórie na tzv. 5.paralelné Majstrovstvá Slovenska si prišlo zahrať 18 hráčov. Súťažnú premiéru na našich turnajoch si odbil Tomáš Smoliga, ktorý žije v Anglicku a doteraz sme sa s ním mohli stretnúť iba na jednom priateľskom turnaji, no väčšina hráčov ho pozná z herne pod nickom „nešťastie“ ako vynikajúceho hráča. Tomáš svoju povesť nezaprel, a hoci na úvod začal prehrou s iným Tomášom – Dubielom a turnaj zakončil dvomi prehrami – s Kajou Nemčokovou a o jediný bodík aj so starším z Dubielovcov Ondrejom, desať výhier v rade mu zabezpečilo turnajový triumf. Na druhom mieste len o pol boda zaostala víťazka spred troch rokov Marta Fornerová a tretí skončil s deviatimi bodmi lanský víťaz Tomáš Dubiel. Tesne za ním takisto s deviatimi bodmi skončili Iveta Zaťovičová a Martin Sliš.
Slovenský pohár v tejto sezóne prešiel zmenou, keď sa do súťaže zarátavali výsledky len siedmich najlepších turnajov, lepšieho internetového turnaja a lepšej písomnej súťaže a z Majstrovstiev Slovenska vo vykladacom i klasickom scrabble sa udeľovali dvojnásobné body. Pred záverečným turnajom tak bolo v hre o túto trofej ešte 8 hráčov. Jaro Vernarský si bol napriek tomu zrejme vedomý svojich kvalít a náskoku, keďže putovný pohár, ktorý obhajoval, zabudol doma. Druhé miesto na Majstrovstvách mu napokon bezpečne stačilo na obhajobu, pričom túto trofej získal už po šiestykrát.
Svoje jasnovidecké schopnosti ukázal nováčik A-kategórie Majo Henc, keď v tipovacej súťaži trafil štyri mená medailistov A i B kategórie, pričom trom správne prisúdil aj poradie.
Pri odovzdávaní cien si každý prítomný odniesol novučkú scrabblovnicu, čo bolo pre všetkých zúčastnených o to vzácnejšie, že táto pôvodná verzia sa už na trhu nepredáva. Okrem toho si nielen medailisti, ale každý účastník odniesol pohár, konkrétne pohár slivkového lekváru. Ďalšie ceny nám venovalo mesto Liptovský Mikuláš a Renka Janovská.
Na záver sa chcem poďakovať hotelu Klar, ktorý nám aj tento rok poskytol svoje priestory za výhodných podmienok, mestu Liptovský Mikuláš za vecné ceny, Renke za tričká, Vierke, ktorá si vzala na starosť celkovú organizáciu Majstrovstiev, Mirovi Kissovi za dovoz minerálky a scrabblovníc, Soni za tortu a bagety, Erike Tomkovej za pagáčiky, Dubielovcom za úžasné koláče, zapisovateľom Monike, Mirovi a Jankovi, a všetkým ktorí akokoľvek prispeli k zdarnému priebehu Majstrovstiev a osláv nášho spolku.
Verím, že sa aj budúci rok stretneme na Majstrovstvách minimálne v takomto počte.
Ivan Pastucha

20. Majstrovstvá Slovenska v scrabble sa uskutočnili s finančnou podporou Žilinského samosprávneho kraja.

Žilinský samosprávny kraj

Fotogaléria

Celkové poradie – sk. A

# Hráč Body Víťazstvá Buchholz SumSCRELO Dal : dostal Rozdiel Priemer
1. Patrik Pinter 11 11 81. 24289 5925 : 5240 685 455
2. Jaroslav Vernarský 10 10 82. 24293 5650 : 4939 711 434
3. Viera Jambrichová 9 9 78. 23999 5801 : 5284 517 446
4. Marcel Makovník 8 8 84. 24266 5520 : 5663 -143 424
5. Eva Zahradníková 8 8 84. 24021 5674 : 5314 360 436
6. Ivan Brodenec 8 8 80. 24555 5737 : 5611 126 441
7. Norbert Lančarič 8 8 80. 23861 5623 : 5654 -31 432
8. Peter Lámer 8 8 77. 23712 5728 : 5414 314 440
9. Miroslava Janikovičová 8 8 72. 23372 5474 : 5443 31 421
10. Ivan Pastucha 7 7 85. 24213 5737 : 5214 523 441
11. Viliam Šnábel 7 7 80. 24203 5702 : 5647 55 438
12. Miroslav Vaňo 7 7 78. 23985 5393 : 5535 -142 414
13. Peter Matejovie 7 7 75. 24058 5458 : 5285 173 419
14. Rastislav Michalka 7 7 74. 23230 5512 : 5330 182 424
15. Erika Tomková 7 7 66. 23605 5566 : 5507 59 428
16. Marián Henc 7 7 65. 23596 5505 : 5185 320 423
17. Jozef Poremba 7 7 58. 22759 5409 : 5496 -87 416
18. Renata Janovská 6 6 82. 24305 5474 : 5626 -152 421
19. Marián Šimko 6 6 81. 24064 5340 : 5202 138 410
20. Zdenka Žákovičová 6 6 71. 23902 5456 : 5225 231 419
21. Ján Milan 6 6 71. 23436 5524 : 5513 11 424
22. Slavomír Kohútik 6 6 60. 23272 5427 : 5477 -50 417
23. Daniel Brezovan 6 6 59. 23389 4778 : 5258 -480 367
24. Jozef Gajdoš 5 5 67. 23371 5380 : 5672 -292 413
25. Soňa Jacková 5 5 61. 23458 5123 : 5542 -419 394
26. Pavol Boroš 5 5 61. 23392 4306 : 4773 -467 331
27. Viliam Štrelinger 5 5 57. 23136 5400 : 5625 -225 415
28. Brigita Stašková 4 4 63. 23266 4964 : 5213 -249 381
29. Ivo Škavronka 4 4 62. 23442 5079 : 5663 -584 390
30. Gertrúda Vilner 4 4 62. 23084 5349 : 5276 73 411
31. Marián Koleno 3 3 62. 23290 4805 : 5577 -772 369
32. Iveta Chrobáková 3 3 62. 23037 5153 : 5569 -416 396
. : 0

Krížová tabuľka – sk. A

# Hráč 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo 10. kolo 11. kolo 12. kolo 13. kolo
1. Patrik Pinter 15 : W 28 : W 19 : W 4 : L 21 : W 5 : L 11 : W 8 : W 3 : W 2 : W 10 : W 12 : W 7 : W
2. Jaroslav Vernarský 26 : W 3 : L 30 : W 12 : W 7 : W 4 : W 5 : W 19 : W 10 : W 1 : L 6 : W 8 : W 9 : L
3. Viera Jambrichová 31 : W 2 : W 24 : W 5 : W 4 : L 19 : W 10 : L 12 : W 1 : L 18 : W 20 : W 6 : L 11 : W
4. Marcel Makovník 27 : W 12 : W 10 : W 1 : W 3 : W 2 : L 19 : L 18 : W 7 : W 6 : L 8 : L 5 : L 17 : W
5. Eva Zahradníková 30 : W 9 : W 21 : W 3 : L 11 : W 1 : W 2 : L 10 : L 18 : L 13 : W 7 : L 4 : W 6 : W
6. Ivan Brodenec 14 : W 21 : L 9 : W 7 : L 8 : L 30 : W 17 : W 26 : W 19 : W 4 : W 2 : L 3 : W 5 : L
7. Norbert Lančarič 18 : L 29 : W 22 : W 6 : W 2 : L 11 : L 20 : W 13 : W 4 : L 14 : W 5 : W 10 : W 1 : L
8. Peter Lámer 13 : L 22 : L 29 : W 20 : W 6 : W 18 : L 16 : W 1 : L 26 : W 11 : W 4 : W 2 : L 10 : W
9. Miroslava Janikovičová 23 : W 5 : L 6 : L 25 : W 28 : W 24 : W 18 : L 11 : L 20 : L 15 : W 14 : W 13 : W 2 : W
10. Ivan Pastucha 29 : W 18 : W 4 : L 11 : L 13 : W 16 : W 3 : W 5 : W 2 : L 12 : W 1 : L 7 : L 8 : L
11. Viliam Šnábel 19 : L 32 : W 14 : W 10 : W 5 : L 7 : W 1 : L 9 : W 12 : L 8 : L 21 : W 18 : W 3 : L
12. Miroslav Vaňo 25 : W 4 : L 15 : W 2 : L 23 : W 21 : W 24 : W 3 : L 11 : W 10 : L 19 : W 1 : L 16 : L
13. Peter Matejovie 8 : W 24 : L 31 : W 19 : L 10 : L 22 : W 14 : W 7 : L 15 : W 5 : L 16 : W 9 : L 20 : W
14. Rastislav Michalka 6 : L 20 : W 11 : L 15 : W 18 : L 23 : W 13 : L 25 : W 16 : W 7 : L 9 : L 22 : W 19 : W
15. Erika Tomková 1 : L 17 : W 12 : L 14 : L 30 : L 32 : W 27 : W 24 : W 13 : L 9 : L 28 : W 21 : W 18 : W
16. Marián Henc 32 : W 19 : L 18 : L 31 : W 27 : W 10 : L 8 : L 21 : W 14 : L 23 : W 13 : L 25 : W 12 : W
17. Jozef Poremba 28 : L 15 : L 23 : L 29 : L 32 : W 31 : W 6 : L 30 : W 25 : W 26 : W 18 : W 20 : W 4 : L
18. Renata Janovská 7 : W 10 : L 16 : W 21 : L 14 : W 8 : W 9 : W 4 : L 5 : W 3 : L 17 : L 11 : L 15 : L
19. Marián Šimko 11 : W 16 : W 1 : L 13 : W 24 : W 3 : L 4 : W 2 : L 6 : L 20 : L 12 : L 26 : W 14 : L
20. Zdenka Žákovičová 21 : L 14 : L 32 : W 8 : L 31 : W 27 : W 7 : L 22 : W 9 : W 19 : W 3 : L 17 : L 13 : L
21. Ján Milan 20 : W 6 : W 5 : L 18 : W 1 : L 12 : L 26 : L 16 : L 28 : W 27 : W 11 : L 15 : L 24 : W
22. Slavomír Kohútik 24 : L 8 : W 7 : L 23 : L 25 : W 13 : L 28 : W 20 : L 27 : L 31 : W 32 : W 14 : L 29 : W
23. Daniel Brezovan 9 : L 30 : L 17 : W 22 : W 12 : L 14 : L 29 : L 32 : W 24 : W 16 : L 31 : L 28 : W 26 : W
24. Jozef Gajdoš 22 : W 13 : W 3 : L 27 : W 19 : L 9 : L 12 : L 15 : L 23 : L 29 : W 25 : L 31 : W 21 : L
25. Soňa Jacková 12 : L 27 : L 26 : W 9 : L 22 : L 29 : W 30 : W 14 : L 17 : L 28 : W 24 : W 16 : L 32 : L
26. Pavol Boroš 2 : L 31 : L 25 : L 32 : W 29 : W 28 : W 21 : W 6 : L 8 : L 17 : L 30 : W 19 : L 23 : L
27. Viliam Štrelinger 4 : L 25 : W 28 : W 24 : L 16 : L 20 : L 15 : L 31 : W 22 : W 21 : L 29 : L 32 : W 30 : L
28. Brigita Stašková 17 : W 1 : L 27 : L 30 : W 9 : L 26 : L 22 : L 29 : W 21 : L 25 : L 15 : L 23 : L 31 : W
29. Ivo Škavronka 10 : L 7 : L 8 : L 17 : W 26 : L 25 : L 23 : W 28 : L 32 : W 24 : L 27 : W 30 : L 22 : L
30. Gertrúda Vilner 5 : L 23 : W 2 : L 28 : L 15 : W 6 : L 25 : L 17 : L 31 : L 32 : L 26 : L 29 : W 27 : W
31. Marián Koleno 3 : L 26 : W 13 : L 16 : L 20 : L 17 : L 32 : L 27 : L 30 : W 22 : L 23 : W 24 : L 28 : L
32. Iveta Chrobáková 16 : L 11 : L 20 : L 26 : L 17 : L 15 : L 31 : W 23 : L 29 : L 30 : W 22 : L 27 : L 25 : W
. : : : : : : : : : : : : :

Kolá – sk. A

1. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Peter Lámer 327 : 523 Peter Matejovie 850 196
2. Pavol Boroš 348 : 484 Jaroslav Vernarský 832 136
3. Marcel Makovník 498 : 319 Viliam Štrelinger 817 179
4. Gertrúda Vilner 335 : 446 Eva Zahradníková 781 111
5. Marián Šimko 507 : 411 Viliam Šnábel 918 96
6. Slavomír Kohútik 382 : 392 Jozef Gajdoš 774 10
7. Ján Milan 423 : 379 Zdenka Žákovičová 802 44
8. Ivo Škavronka 277 : 565 Ivan Pastucha 842 288
9. Rastislav Michalka 444 : 452 Ivan Brodenec 896 8
10. Erika Tomková 474 : 547 Patrik Pinter 1021 73
11. Norbert Lančarič 440 : 450 Renata Janovská 890 10
12. Marián Koleno 353 : 469 Viera Jambrichová 822 116
13. Miroslava Janikovičová 469 : 367 Daniel Brezovan 836 102
14. Soňa Jacková 321 : 457 Miroslav Vaňo 778 136
15. Jozef Poremba 354 : 458 Brigita Stašková 812 104
16. Iveta Chrobáková 380 : 463 Marián Henc 843 83

2. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Jaroslav Vernarský 367 : 385 Viera Jambrichová 752 18
2. Miroslav Vaňo 397 : 406 Marcel Makovník 803 9
3. Eva Zahradníková 437 : 341 Miroslava Janikovičová 778 96
4. Marián Henc 403 : 422 Marián Šimko 825 19
5. Jozef Gajdoš 444 : 417 Peter Matejovie 861 27
6. Ivan Brodenec 391 : 404 Ján Milan 795 13
7. Ivan Pastucha 413 : 366 Renata Janovská 779 47
8. Patrik Pinter 463 : 388 Brigita Stašková 851 75
9. Slavomír Kohútik 486 : 423 Peter Lámer 909 63
10. Zdenka Žákovičová 400 : 424 Rastislav Michalka 824 24
11. Ivo Škavronka 437 : 493 Norbert Lančarič 930 56
12. Erika Tomková 571 : 296 Jozef Poremba 867 275
13. Marián Koleno 460 : 399 Pavol Boroš 859 61
14. Viliam Štrelinger 513 : 379 Soňa Jacková 892 134
15. Daniel Brezovan 295 : 511 Gertrúda Vilner 806 216
16. Viliam Šnábel 415 : 397 Iveta Chrobáková 812 18

3. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Marcel Makovník 492 : 481 Ivan Pastucha 973 11
2. Ján Milan 371 : 432 Eva Zahradníková 803 61
3. Marián Šimko 422 : 477 Patrik Pinter 899 55
4. Viera Jambrichová 496 : 398 Jozef Gajdoš 894 98
5. Gertrúda Vilner 403 : 423 Jaroslav Vernarský 826 20
6. Rastislav Michalka 391 : 455 Viliam Šnábel 846 64
7. Norbert Lančarič 532 : 394 Slavomír Kohútik 926 138
8. Miroslava Janikovičová 339 : 530 Ivan Brodenec 869 191
9. Miroslav Vaňo 451 : 392 Erika Tomková 843 59
10. Renata Janovská 372 : 367 Marián Henc 739 5
11. Peter Matejovie 491 : 313 Marián Koleno 804 178
12. Brigita Stašková 366 : 461 Viliam Štrelinger 827 95
13. Peter Lámer 518 : 374 Ivo Škavronka 892 144
14. Jozef Poremba 383 : 471 Daniel Brezovan 854 88
15. Pavol Boroš 352 : 410 Soňa Jacková 762 58
16. Iveta Chrobáková 389 : 474 Zdenka Žákovičová 863 85

4. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Patrik Pinter 412 : 454 Marcel Makovník 866 42
2. Eva Zahradníková 365 : 413 Viera Jambrichová 778 48
3. Jaroslav Vernarský 398 : 347 Miroslav Vaňo 745 51
4. Peter Matejovie 364 : 478 Marián Šimko 842 114
5. Jozef Gajdoš 455 : 420 Viliam Štrelinger 875 35
6. Renata Janovská 373 : 494 Ján Milan 867 121
7. Ivan Pastucha 397 : 492 Viliam Šnábel 889 95
8. Ivan Brodenec 448 : 453 Norbert Lančarič 901 5
9. Zdenka Žákovičová 408 : 429 Peter Lámer 837 21
10. Erika Tomková 400 : 485 Rastislav Michalka 885 85
11. Soňa Jacková 410 : 457 Miroslava Janikovičová 867 47
12. Marián Henc 337 : 324 Marián Koleno 661 13
13. Brigita Stašková 442 : 404 Gertrúda Vilner 846 38
14. Daniel Brezovan 458 : 454 Slavomír Kohútik 912 4
15. Ivo Škavronka 515 : 362 Jozef Poremba 877 153
16. Iveta Chrobáková 363 : 416 Pavol Boroš 779 53

5. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Viera Jambrichová 359 : 472 Marcel Makovník 831 113
2. Norbert Lančarič 328 : 439 Jaroslav Vernarský 767 111
3. Viliam Šnábel 356 : 488 Eva Zahradníková 844 132
4. Marián Šimko 500 : 427 Jozef Gajdoš 927 73
5. Ján Milan 456 : 463 Patrik Pinter 919 7
6. Peter Lámer 632 : 376 Ivan Brodenec 1008 256
7. Ivan Pastucha 357 : 350 Peter Matejovie 707 7
8. Rastislav Michalka 350 : 429 Renata Janovská 779 79
9. Miroslava Janikovičová 440 : 368 Brigita Stašková 808 72
10. Miroslav Vaňo 458 : 383 Daniel Brezovan 841 75
11. Viliam Štrelinger 402 : 449 Marián Henc 851 47
12. Pavol Boroš 401 : 378 Ivo Škavronka 779 23
13. Gertrúda Vilner 434 : 389 Erika Tomková 823 45
14. Slavomír Kohútik 462 : 411 Soňa Jacková 873 51
15. Marián Koleno 345 : 469 Zdenka Žákovičová 814 124
16. Jozef Poremba 450 : 403 Iveta Chrobáková 853 47

6. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Marcel Makovník 321 : 448 Jaroslav Vernarský 769 127
2. Eva Zahradníková 422 : 348 Patrik Pinter 770 74
3. Viera Jambrichová 530 : 428 Marián Šimko 958 102
4. Renata Janovská 488 : 444 Peter Lámer 932 44
5. Jozef Gajdoš 407 : 499 Miroslava Janikovičová 906 92
6. Ján Milan 439 : 478 Miroslav Vaňo 917 39
7. Marián Henc 384 : 450 Ivan Pastucha 834 66
8. Viliam Šnábel 625 : 408 Norbert Lančarič 1033 217
9. Daniel Brezovan 325 : 465 Rastislav Michalka 790 140
10. Peter Matejovie 488 : 446 Slavomír Kohútik 934 42
11. Brigita Stašková 317 : 395 Pavol Boroš 712 78
12. Zdenka Žákovičová 515 : 376 Viliam Štrelinger 891 139
13. Ivan Brodenec 465 : 437 Gertrúda Vilner 902 28
14. Marián Koleno 392 : 461 Jozef Poremba 853 69
15. Soňa Jacková 447 : 350 Ivo Škavronka 797 97
16. Erika Tomková 457 : 424 Iveta Chrobáková 881 33

7. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Jaroslav Vernarský 458 : 388 Eva Zahradníková 846 70
2. Marián Šimko 431 : 392 Marcel Makovník 823 39
3. Ivan Pastucha 495 : 401 Viera Jambrichová 896 94
4. Patrik Pinter 567 : 257 Viliam Šnábel 824 310
5. Miroslava Janikovičová 359 : 548 Renata Janovská 907 189
6. Miroslav Vaňo 464 : 385 Jozef Gajdoš 849 79
7. Peter Lámer 435 : 395 Marián Henc 830 40
8. Pavol Boroš 442 : 407 Ján Milan 849 35
9. Rastislav Michalka 361 : 456 Peter Matejovie 817 95
10. Norbert Lančarič 373 : 343 Zdenka Žákovičová 716 30
11. Jozef Poremba 446 : 453 Ivan Brodenec 899 7
12. Viliam Štrelinger 385 : 416 Erika Tomková 801 31
13. Gertrúda Vilner 390 : 422 Soňa Jacková 812 32
14. Slavomír Kohútik 379 : 351 Brigita Stašková 730 28
15. Ivo Škavronka 544 : 364 Daniel Brezovan 908 180
16. Iveta Chrobáková 455 : 370 Marián Koleno 825 85

8. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Jaroslav Vernarský 443 : 437 Marián Šimko 880 6
2. Marcel Makovník 565 : 457 Renata Janovská 1022 108
3. Eva Zahradníková 384 : 506 Ivan Pastucha 890 122
4. Viera Jambrichová 527 : 337 Miroslav Vaňo 864 190
5. Patrik Pinter 407 : 320 Peter Lámer 727 87
6. Peter Matejovie 362 : 409 Norbert Lančarič 771 47
7. Viliam Šnábel 487 : 352 Miroslava Janikovičová 839 135
8. Ivan Brodenec 384 : 357 Pavol Boroš 741 27
9. Jozef Gajdoš 432 : 460 Erika Tomková 892 28
10. Marián Henc 479 : 387 Ján Milan 866 92
11. Soňa Jacková 444 : 455 Rastislav Michalka 899 11
12. Zdenka Žákovičová 456 : 359 Slavomír Kohútik 815 97
13. Gertrúda Vilner 360 : 399 Jozef Poremba 759 39
14. Brigita Stašková 436 : 402 Ivo Škavronka 838 34
15. Viliam Štrelinger 459 : 392 Marián Koleno 851 67
16. Daniel Brezovan 424 : 379 Iveta Chrobáková 803 45

9. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Ivan Pastucha 385 : 413 Jaroslav Vernarský 798 28
2. Viera Jambrichová 406 : 410 Patrik Pinter 816 4
3. Norbert Lančarič 383 : 403 Marcel Makovník 786 20
4. Renata Janovská 441 : 378 Eva Zahradníková 819 63
5. Marián Šimko 418 : 435 Ivan Brodenec 853 17
6. Miroslav Vaňo 456 : 408 Viliam Šnábel 864 48
7. Peter Lámer 446 : 426 Pavol Boroš 872 20
8. Rastislav Michalka 457 : 420 Marián Henc 877 37
9. Miroslava Janikovičová 422 : 430 Zdenka Žákovičová 852 8
10. Erika Tomková 324 : 460 Peter Matejovie 784 136
11. Daniel Brezovan 426 : 418 Jozef Gajdoš 844 8
12. Ján Milan 415 : 343 Brigita Stašková 758 72
13. Jozef Poremba 466 : 380 Soňa Jacková 846 86
14. Slavomír Kohútik 345 : 463 Viliam Štrelinger 808 118
15. Marián Koleno 424 : 419 Gertrúda Vilner 843 5
16. Ivo Škavronka 379 : 348 Iveta Chrobáková 727 31

10. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Jaroslav Vernarský 432 : 458 Patrik Pinter 890 26
2. Marcel Makovník 346 : 610 Ivan Brodenec 956 264
3. Miroslav Vaňo 370 : 541 Ivan Pastucha 911 171
4. Renata Janovská 444 : 464 Viera Jambrichová 908 20
5. Viliam Šnábel 381 : 488 Peter Lámer 869 107
6. Eva Zahradníková 467 : 449 Peter Matejovie 916 18
7. Zdenka Žákovičová 444 : 403 Marián Šimko 847 41
8. Norbert Lančarič 437 : 421 Rastislav Michalka 858 16
9. Viliam Štrelinger 353 : 538 Ján Milan 891 185
10. Erika Tomková 389 : 411 Miroslava Janikovičová 800 22
11. Pavol Boroš 321 : 527 Jozef Poremba 848 206
12. Marián Henc 401 : 373 Daniel Brezovan 774 28
13. Jozef Gajdoš 455 : 336 Ivo Škavronka 791 119
14. Soňa Jacková 351 : 320 Brigita Stašková 671 31
15. Marián Koleno 355 : 428 Slavomír Kohútik 783 73
16. Iveta Chrobáková 449 : 388 Gertrúda Vilner 837 61

11. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Ivan Brodenec 356 : 492 Jaroslav Vernarský 848 136
2. Patrik Pinter 448 : 384 Ivan Pastucha 832 64
3. Peter Lámer 466 : 310 Marcel Makovník 776 156
4. Viera Jambrichová 474 : 390 Zdenka Žákovičová 864 84
5. Eva Zahradníková 495 : 499 Norbert Lančarič 994 4
6. Marián Šimko 423 : 433 Miroslav Vaňo 856 10
7. Jozef Poremba 469 : 310 Renata Janovská 779 159
8. Ján Milan 283 : 542 Viliam Šnábel 825 259
9. Rastislav Michalka 385 : 389 Miroslava Janikovičová 774 4
10. Peter Matejovie 430 : 413 Marián Henc 843 17
11. Soňa Jacková 418 : 376 Jozef Gajdoš 794 42
12. Ivo Škavronka 399 : 391 Viliam Štrelinger 790 8
13. Brigita Stašková 375 : 414 Erika Tomková 789 39
14. Gertrúda Vilner 397 : 449 Pavol Boroš 846 52
15. Slavomír Kohútik 456 : 358 Iveta Chrobáková 814 98
16. Daniel Brezovan 362 : 387 Marián Koleno 749 25

12. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Jaroslav Vernarský 444 : 365 Peter Lámer 809 79
2. Patrik Pinter 455 : 359 Miroslav Vaňo 814 96
3. Ivan Brodenec 419 : 391 Viera Jambrichová 810 28
4. Ivan Pastucha 367 : 402 Norbert Lančarič 769 35
5. Marcel Makovník 379 : 520 Eva Zahradníková 899 141
6. Miroslava Janikovičová 578 : 276 Peter Matejovie 854 302
7. Zdenka Žákovičová 380 : 416 Jozef Poremba 796 36
8. Viliam Šnábel 467 : 427 Renata Janovská 894 40
9. Pavol Boroš 0 : 100 Marián Šimko 100 100
10. Erika Tomková 464 : 438 Ján Milan 902 26
11. Slavomír Kohútik 352 : 431 Rastislav Michalka 783 79
12. Marián Henc 537 : 367 Soňa Jacková 904 170
13. Jozef Gajdoš 417 : 385 Marián Koleno 802 32
14. Brigita Stašková 389 : 430 Daniel Brezovan 819 41
15. Iveta Chrobáková 401 : 514 Viliam Štrelinger 915 113
16. Gertrúda Vilner 399 : 329 Ivo Škavronka 728 70

13. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Norbert Lančarič 466 : 470 Patrik Pinter 936 4
2. Miroslava Janikovičová 418 : 409 Jaroslav Vernarský 827 9
3. Eva Zahradníková 452 : 418 Ivan Brodenec 870 34
4. Viera Jambrichová 486 : 406 Viliam Šnábel 892 80
5. Peter Lámer 435 : 396 Ivan Pastucha 831 39
6. Jozef Poremba 380 : 482 Marcel Makovník 862 102
7. Miroslav Vaňo 386 : 457 Marián Henc 843 71
8. Marián Šimko 371 : 443 Rastislav Michalka 814 72
9. Peter Matejovie 392 : 368 Zdenka Žákovičová 760 24
10. Renata Janovská 369 : 416 Erika Tomková 785 47
11. Ján Milan 469 : 374 Jozef Gajdoš 843 95
12. Daniel Brezovan 100 : 0 Pavol Boroš 100 100
13. Ivo Škavronka 359 : 484 Slavomír Kohútik 843 125
14. Viliam Štrelinger 344 : 472 Gertrúda Vilner 816 128
15. Soňa Jacková 363 : 407 Iveta Chrobáková 770 44
16. Marián Koleno 305 : 411 Brigita Stašková 716 106

Rekordy – sk. A

Najvyšší počet bodov jednotlivca

Kolo Hráč A Body A : Body B Hráč B Max
1. Ivo Škavronka 277 : 565 Ivan Pastucha 565
2. Erika Tomková 571 : 296 Jozef Poremba 571
3. Norbert Lančarič 532 : 394 Slavomír Kohútik 532
4. Ivo Škavronka 515 : 362 Jozef Poremba 515
5. Peter Lámer 632 : 376 Ivan Brodenec 632
6. Viliam Šnábel 625 : 408 Norbert Lančarič 625
7. Patrik Pinter 567 : 257 Viliam Šnábel 567
8. Marcel Makovník 565 : 457 Renata Janovská 565
9. Jozef Poremba 466 : 380 Soňa Jacková 466
10. Marcel Makovník 346 : 610 Ivan Brodenec 610
11. Ján Milan 283 : 542 Viliam Šnábel 542
12. Miroslava Janikovičová 578 : 276 Peter Matejovie 578
13. Viera Jambrichová 486 : 406 Viliam Šnábel 486

Najvyššie spoločné skóre

Kolo Hráč A Body A : Body B Hráč B Spolu
1. Erika Tomková 474 : 547 Patrik Pinter 1021
2. Ivo Škavronka 437 : 493 Norbert Lančarič 930
3. Marcel Makovník 492 : 481 Ivan Pastucha 973
4. Daniel Brezovan 458 : 454 Slavomír Kohútik 912
5. Peter Lámer 632 : 376 Ivan Brodenec 1008
6. Viliam Šnábel 625 : 408 Norbert Lančarič 1033
7. Ivo Škavronka 544 : 364 Daniel Brezovan 908
8. Marcel Makovník 565 : 457 Renata Janovská 1022
9. Rastislav Michalka 457 : 420 Marián Henc 877
10. Marcel Makovník 346 : 610 Ivan Brodenec 956
11. Eva Zahradníková 495 : 499 Norbert Lančarič 994
12. Iveta Chrobáková 401 : 514 Viliam Štrelinger 915
13. Norbert Lančarič 466 : 470 Patrik Pinter 936

Výhra najväčším rozdielom

Kolo Hráč A Body A : Body B Hráč B Max
1. Ivo Škavronka 277 : 565 Ivan Pastucha 288
2. Erika Tomková 571 : 296 Jozef Poremba 275
3. Miroslava Janikovičová 339 : 530 Ivan Brodenec 191
4. Ivo Škavronka 515 : 362 Jozef Poremba 153
5. Peter Lámer 632 : 376 Ivan Brodenec 256
6. Viliam Šnábel 625 : 408 Norbert Lančarič 217
7. Patrik Pinter 567 : 257 Viliam Šnábel 310
8. Viera Jambrichová 527 : 337 Miroslav Vaňo 190
9. Erika Tomková 324 : 460 Peter Matejovie 136
10. Marcel Makovník 346 : 610 Ivan Brodenec 264
11. Ján Milan 283 : 542 Viliam Šnábel 259
12. Miroslava Janikovičová 578 : 276 Peter Matejovie 302
13. Viliam Štrelinger 344 : 472 Gertrúda Vilner 128

Prehra najmenším rozdielom

Kolo Hráč A Body A : Body B Hráč B Max
1. Rastislav Michalka 444 : 452 Ivan Brodenec 8
2. Miroslav Vaňo 397 : 406 Marcel Makovník 9
3. Renata Janovská 372 : 367 Marián Henc 5
4. Daniel Brezovan 458 : 454 Slavomír Kohútik 4
5. Ivan Pastucha 357 : 350 Peter Matejovie 7
5. Ján Milan 456 : 463 Patrik Pinter 7
6. Ivan Brodenec 465 : 437 Gertrúda Vilner 28
7. Jozef Poremba 446 : 453 Ivan Brodenec 7
8. Jaroslav Vernarský 443 : 437 Marián Šimko 6
9. Viera Jambrichová 406 : 410 Patrik Pinter 4
10. Norbert Lančarič 437 : 421 Rastislav Michalka 16
11. Rastislav Michalka 385 : 389 Miroslava Janikovičová 4
11. Eva Zahradníková 495 : 499 Norbert Lančarič 4
12. Erika Tomková 464 : 438 Ján Milan 26
13. Norbert Lančarič 466 : 470 Patrik Pinter 4
close Slová tu zverejnené nemusia vždy byť v súlade s gramatikou alebo súťažným poriadkom. Boli položené v súťažnej partii a súper proti nim nevzniesol námietku.

Najhodnotnejší prvý ťah položený v partii info

Kolo Hráč Slovo Body
1. Miroslav Vaňo nefoť 50
2. Erika Tomková jatrenú 92
3. Soňa Jacková nesatia 66
4. Slavomír Kohútik deravú 40
5. Peter Lámer kareťom 94
5. Ivan Pastucha tienení 82
6. Miroslav Vaňo vydeď 48
7. Ivan Pastucha ľavico(u) 94
8. Miroslava Janikovičová škôl 34
9. Ján Milan gilda 44
10. Rastislav Michalka cer(e ) (n)ie 74
11. Viliam Šnábel gelba 48
12. Norbert Lančarič spiežov 78
close Slová tu zverejnené nemusia vždy byť v súlade s gramatikou alebo súťažným poriadkom. Boli položené v súťažnej partii a súper proti nim nevzniesol námietku.

Najhodnotnejší ťah na turnaji info

Kolo Hráč Slovo Body
1. Patrik Pinter hegania 109
2. Marián Koleno mrha(j)úce 110
3. Peter Lámer nedosáľ(a) 118
4. Jozef Gajdoš prevolá 106
5. Jaroslav Vernarský ponechaj 110
6. Viliam Šnábel maršalom 110
7. Ivo Škavronka n(e ) zm(e )ral 98
8. Viliam Šnábel lámač(k)e 103
9. Marcel Makovník (k)aplánov 92
10. Ivan Brodenec kvap(n)ite 131
11. Norbert Lančarič (p)ätíš 87
12. Patrik Pinter dráčik(o)vo 104
13. Marián Henc omieľaný 88
close Slová tu zverejnené nemusia vždy byť v súlade s gramatikou alebo súťažným poriadkom. Boli položené v súťažnej partii a súper proti nim nevzniesol námietku.

Stovky info

Kolo Hráč Slovo Body
1. Patrik Pinter hegania 109
2. Marián Koleno mrha(j)úce 110
2. Norbert Lančarič upaž(e )ným 107
3. Peter Lámer nedosáľ(a) 118
4. Jozef Gajdoš prevolá 106
5. Jaroslav Vernarský ponechaj 110
6. Viliam Šnábel maršalom 110
6. Jozef Gajdoš nepomaž 101
8. Viliam Šnábel lámač(k)e 103
10. Ivan Brodenec kvap(n)ite 131
10. Ján Milan množiacu 122
10. Jozef Poremba navíjalo 104
10. Iveta Chrobáková neumy(t)ý, neóny 101
12. Patrik Pinter dráčik(o)vo 104

Bingá – sk. A info

close BZB – body za bingo
– súčet žolíkov, SB – súčet bíng, SBZB – súčet bodov za bingo, PBNB – počet bodov na bingo
SZK – súčet za kolo, PZK – priemer za kolo
Hráč
Štatistiky SB SBZB PBNB
1. kolo Žolíky Bingá BZB
2. kolo Žolíky Bingá BZB
3. kolo Žolíky Bingá BZB
4. kolo Žolíky Bingá BZB
5. kolo Žolíky Bingá BZB
6. kolo Žolíky Bingá BZB
7. kolo Žolíky Bingá BZB
8. kolo Žolíky Bingá BZB
9. kolo Žolíky Bingá BZB
10. kolo Žolíky Bingá BZB
11. kolo Žolíky Bingá BZB
12. kolo Žolíky Bingá BZB
13. kolo Žolíky Bingá BZB
Pavol Boroš 11 4 300 75,00 0 0 0 0 1 70 2 0 0 1 1 91 1 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 71 1 0 0 2 1 68 0 0 0 0 0 0
Daniel Brezovan 12 2 136 68,00 2 0 0 1 0 0 1 1 78 1 1 58 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
Ivan Brodenec 12 11 898 81,64 1 2 156 1 1 74 1 1 72 1 0 0 1 0 0 1 1 92 1 1 86 0 0 0 1 1 59 1 3 278 0 0 0 1 0 0 2 1 81
Jozef Gajdoš 10 15 1158 77,20 1 1 64 1 0 0 1 1 86 0 1 106 2 2 141 1 1 101 0 1 72 1 2 160 0 1 73 1 1 61 1 1 73 1 1 77 0 2 144
Marián Henc 6 6 505 84,17 1 1 66 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 169 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 99 0 2 171
Iveta Chrobáková 19 7 560 80,00 1 0 0 2 0 0 2 1 75 1 0 0 1 1 88 1 1 73 1 1 83 2 0 0 2 1 72 2 1 101 1 1 68 1 0 0 2 0 0
Soňa Jacková 13 1 80 80,00 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0 1 0 0 1 0 0 2 1 80 0 0 0
Viera Jambrichová 15 10 762 76,20 1 0 0 2 2 149 1 1 82 1 0 0 1 1 73 2 3 242 0 0 0 2 2 140 1 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 76 1 0 0
Miroslava Janikovičová 11 5 383 76,60 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 74 1 1 74 1 1 80 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 2 155 0 0 0
Renata Janovská 12 7 528 75,43 2 1 70 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 63 1 1 80 1 1 93 1 0 0 2 2 137 0 0 0 1 1 85 0 0 0
Slavomír Kohútik 16 7 573 81,86 1 0 0 2 2 156 2 1 79 1 1 80 1 0 0 2 1 92 1 0 0 1 0 0 1 0 0 1 1 86 1 0 0 0 0 0 2 1 80
Marián Koleno 14 7 530 75,71 1 1 82 2 1 110 1 1 59 1 0 0 2 1 70 1 1 63 1 0 0 1 1 74 1 0 0 1 1 72 1 0 0 1 0 0 0 0 0
Peter Lámer 15 14 1096 78,29 0 0 0 0 0 0 1 2 197 2 1 60 1 3 243 1 1 71 1 1 77 1 1 57 2 2 158 1 2 158 2 0 0 1 0 0 2 1 75
Norbert Lančarič 13 10 770 77,00 0 0 0 1 1 107 0 3 223 1 1 78 1 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 72 1 1 72 1 0 0 2 0 0 2 2 140 1 1 78
Marcel Makovník 12 14 1056 75,43 2 1 85 1 2 171 1 2 141 2 1 68 1 1 68 1 0 0 0 1 79 1 2 160 1 1 92 1 1 65 0 0 0 0 1 62 1 1 65
Peter Matejovie 15 5 357 71,40 2 1 68 1 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1 80 1 0 0 1 0 0 2 1 59 1 0 0 2 1 64 0 0 0 2 1 86
Rastislav Michalka 16 10 776 77,60 1 1 95 2 0 0 1 1 85 0 0 0 0 0 0 1 1 78 1 1 70 1 1 67 2 1 76 1 1 95 2 1 74 2 2 136 2 0 0
Ján Milan 15 9 721 80,11 2 1 92 1 1 80 1 0 0 2 2 132 0 0 0 2 2 144 2 1 79 1 0 0 0 0 0 0 1 122 1 1 72 1 0 0 2 0 0
Ivan Pastucha 16 13 978 75,23 1 2 148 2 1 72 1 1 68 1 1 68 1 0 0 2 1 82 2 2 152 2 2 157 1 0 0 2 2 163 1 0 0 0 0 0 0 1 68
Patrik Pinter 13 10 830 83,00 1 2 189 0 0 0 1 1 77 0 0 0 2 1 86 1 0 0 1 1 72 1 0 0 1 0 0 1 1 82 1 1 63 2 2 184 1 1 77
Jozef Poremba 13 11 815 74,09 0 0 0 0 0 0 1 1 67 2 1 81 1 0 0 1 1 70 1 1 65 2 0 0 0 1 71 1 2 184 2 2 133 1 1 70 1 1 74
Marián Šimko 10 9 640 71,11 1 1 71 2 1 86 1 1 73 1 1 79 0 1 59 0 0 0 2 1 63 1 1 65 1 1 62 1 1 82 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ivo Škavronka 10 3 228 76,00 1 0 0 1 1 68 1 1 62 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2 1 98 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Viliam Šnábel 12 8 673 84,13 1 0 0 0 1 95 1 0 0 1 1 71 1 0 0 2 3 264 1 0 0 1 1 103 0 0 0 1 0 0 1 1 59 1 0 0 1 1 81
Brigita Stašková 15 2 150 75,00 2 0 0 2 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 74 1 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2 1 76
Viliam Štrelinger 18 14 1051 75,07 0 0 0 1 1 93 1 1 90 2 2 131 1 1 80 2 1 74 2 1 56 1 2 166 1 2 147 2 1 70 2 1 74 1 1 70 2 0 0
Erika Tomková 12 4 325 81,25 1 1 73 2 2 157 0 0 0 2 0 0 0 1 95 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0 2 0 0
Miroslav Vaňo 15 7 531 75,86 2 1 72 1 0 0 2 1 77 0 0 0 2 1 76 0 0 0 2 1 76 0 0 0 2 1 90 0 0 0 2 1 68 0 0 0 2 1 72
Jaroslav Vernarský 18 12 947 78,92 2 1 77 0 0 0 2 1 75 2 0 0 1 1 110 1 1 65 2 1 78 1 1 66 1 1 72 1 1 94 2 2 152 1 1 84 2 1 74
Gertrúda Vilner 8 2 155 77,50 0 0 0 1 1 89 0 0 0 1 0 0 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 66 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Eva Zahradníková 10 8 597 74,63 2 1 66 0 0 0 1 0 0 1 1 80 1 1 66 1 0 0 0 1 89 0 0 0 1 1 67 1 1 83 0 1 76 2 1 70 0 0 0
Zdenka Žákovičová 5 3 235 78,33 0 0 0 0 1 74 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 83 0 0 0 1 0 0 2 1 78 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
SZK 412 250 19344 32 19 1474 32 20 1651 32 23 1766 32 16 1183 32 17 1329 32 23 1811 32 20 1529 32 20 1549 32 19 1385 32 23 1933 32 15 1044 30 18 1388 30 17 1302
PZK 77,38 77,58 82,55 76,78 73,94 78,18 78,74 76,45 77,45 72,89 84,04 69,60 77,11 76,59

Celkové poradie – sk. B

# Hráč Body Víťazstvá Buchholz SumSCRELO Dal : dostal Rozdiel Priemer
1. Tomáš Smoliga 10 10 80.5 20448 5672 : 4772 900 436
2. Marta Fornerová 10 9 75.0 20191 5559 : 5082 477 427
3. Tomáš Dubiel 9 9 82.5 20658 5713 : 5416 297 439
4. Iveta Zaťovičová 9 9 79.0 20476 5686 : 5084 602 437
5. Martin Sliš 9 9 72.5 19969 5706 : 5161 545 438
6. Klára Nemčoková 8 8 73.5 20437 5835 : 5022 813 448
7. Dagmar Jančurová 8 8 72.5 20279 5563 : 5070 493 427
8. Mária Slezáková 8 8 70.0 20177 5431 : 5188 243 417
9. Erika Ferčíková 8 7 83.0 20713 5550 : 5344 206 426
10. Ondrej Dubiel 7 7 70.5 20258 5195 : 5255 -60 399
11. Anna Majerová 6 6 70.5 20398 5156 : 5437 -281 396
12. Emília Blahová 6 6 70.0 20138 5248 : 4987 261 403
13. Iveta Rybárska 6 5 66.0 19901 5424 : 5487 -63 417
14. Rudolf Kooijman 5 5 78.5 20575 5036 : 5408 -372 387
15. Katarína Lehotská 5 4 69.5 20145 4936 : 5273 -337 379
16. Miroslav Kiss 3 3 69.0 19882 5247 : 5635 -388 403
17. Zuzana Furíková 2 2 72.5 20123 4181 : 5079 -898 321
18. Viliam Furík 0 0 74.5 20155 3589 : 6027 -2438 276

Krížová tabuľka – sk. B

# Hráč 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo 10. kolo 11. kolo 12. kolo 13. kolo
1. Tomáš Smoliga 3 : L 18 : W 5 : W 16 : W 4 : W 2 : W 9 : W 7 : W 8 : W 11 : W 12 : W 6 : L 10 : L
2. Marta Fornerová 18 : W 3 : L 17 : W 9 : D 6 : W 1 : L 8 : W 5 : W 4 : L 15 : W 14 : W 10 : W 12 : W
3. Tomáš Dubiel 1 : W 2 : W 14 : W 6 : W 7 : W 9 : L 4 : L 8 : L 13 : W 10 : W 11 : W 5 : L 15 : W
4. Iveta Zaťovičová 12 : L 16 : W 11 : W 8 : W 1 : L 6 : W 3 : W 9 : W 2 : W 7 : W 10 : L 15 : W 13 : L
5. Martin Sliš 6 : L 17 : W 1 : L 11 : W 9 : W 12 : W 10 : W 2 : L 7 : L 18 : W 15 : W 3 : W 14 : W
6. Klára Nemčoková 5 : W 7 : W 9 : W 3 : L 2 : L 4 : L 14 : L 13 : L 18 : W 17 : W 16 : W 1 : W 11 : W
7. Dagmar Jančurová 16 : W 6 : L 12 : W 14 : W 3 : L 8 : L 11 : W 1 : L 5 : W 4 : L 17 : W 9 : W 18 : W
8. Mária Slezáková 17 : L 15 : W 10 : W 4 : L 14 : W 7 : W 2 : L 3 : W 1 : L 9 : L 18 : W 13 : W 16 : W
9. Erika Ferčíková 11 : W 12 : W 6 : L 2 : D 5 : L 3 : W 1 : L 4 : L 14 : W 8 : W 13 : W 7 : L 17 : W
10. Ondrej Dubiel 13 : W 14 : L 8 : L 15 : L 16 : W 17 : W 5 : L 18 : W 12 : W 3 : L 4 : W 2 : L 1 : W
11. Anna Majerová 9 : L 13 : W 4 : L 5 : L 15 : W 18 : W 7 : L 14 : W 16 : W 1 : L 3 : L 17 : W 6 : L
12. Emília Blahová 4 : W 9 : L 7 : L 17 : W 13 : L 5 : L 16 : W 15 : W 10 : L 14 : W 1 : L 18 : W 2 : L
13. Iveta Rybárska 10 : L 11 : L 15 : D 18 : W 12 : W 14 : L 17 : W 6 : W 3 : L 16 : L 9 : L 8 : L 4 : W
14. Rudolf Kooijman 15 : W 10 : W 3 : L 7 : L 8 : L 13 : W 6 : W 11 : L 9 : L 12 : L 2 : L 16 : W 5 : L
15. Katarína Lehotská 14 : L 8 : L 13 : D 10 : W 11 : L 16 : W 18 : W 12 : L 17 : W 2 : L 5 : L 4 : L 3 : L
16. Miroslav Kiss 7 : L 4 : L 18 : W 1 : L 10 : L 15 : L 12 : L 17 : W 11 : L 13 : W 6 : L 14 : L 8 : L
17. Zuzana Furíková 8 : W 5 : L 2 : L 12 : L 18 : W 10 : L 13 : L 16 : L 15 : L 6 : L 7 : L 11 : L 9 : L
18. Viliam Furík 2 : L 1 : L 16 : L 13 : L 17 : L 11 : L 15 : L 10 : L 6 : L 5 : L 8 : L 12 : L 7 : L

Kolá – sk. B

1. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Tomáš Smoliga 340 : 453 Tomáš Dubiel 793 113
2. Martin Sliš 264 : 512 Klára Nemčoková 776 248
3. Miroslav Kiss 394 : 523 Dagmar Jančurová 917 129
4. Iveta Zaťovičová 380 : 434 Emília Blahová 814 54
5. Anna Majerová 323 : 485 Erika Ferčíková 808 162
6. Iveta Rybárska 406 : 409 Ondrej Dubiel 815 3
7. Katarína Lehotská 364 : 402 Rudolf Kooijman 766 38
8. Mária Slezáková 289 : 340 Zuzana Furíková 629 51
9. Viliam Furík 292 : 530 Marta Fornerová 822 238

2. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Tomáš Dubiel 379 : 366 Marta Fornerová 745 13
2. Dagmar Jančurová 384 : 410 Klára Nemčoková 794 26
3. Erika Ferčíková 417 : 342 Emília Blahová 759 75
4. Rudolf Kooijman 405 : 383 Ondrej Dubiel 788 22
5. Zuzana Furíková 278 : 537 Martin Sliš 815 259
6. Iveta Zaťovičová 402 : 368 Miroslav Kiss 770 34
7. Iveta Rybárska 373 : 484 Anna Majerová 857 111
8. Mária Slezáková 378 : 364 Katarína Lehotská 742 14
9. Tomáš Smoliga 570 : 260 Viliam Furík 830 310

3. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Tomáš Dubiel 412 : 300 Rudolf Kooijman 712 112
2. Klára Nemčoková 478 : 381 Erika Ferčíková 859 97
3. Martin Sliš 388 : 445 Tomáš Smoliga 833 57
4. Emília Blahová 392 : 440 Dagmar Jančurová 832 48
5. Anna Majerová 356 : 451 Iveta Zaťovičová 807 95
6. Ondrej Dubiel 385 : 393 Mária Slezáková 778 8
7. Marta Fornerová 343 : 305 Zuzana Furíková 648 38
8. Katarína Lehotská 424 : 424 Iveta Rybárska 848 0
9. Miroslav Kiss 449 : 274 Viliam Furík 723 175

4. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Klára Nemčoková 438 : 544 Tomáš Dubiel 982 106
2. Dagmar Jančurová 447 : 327 Rudolf Kooijman 774 120
3. Iveta Zaťovičová 456 : 408 Mária Slezáková 864 48
4. Erika Ferčíková 464 : 464 Marta Fornerová 928 0
5. Tomáš Smoliga 465 : 372 Miroslav Kiss 837 93
6. Martin Sliš 415 : 370 Anna Majerová 785 45
7. Zuzana Furíková 259 : 423 Emília Blahová 682 164
8. Ondrej Dubiel 281 : 409 Katarína Lehotská 690 128
9. Viliam Furík 312 : 429 Iveta Rybárska 741 117

5. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Tomáš Dubiel 520 : 334 Dagmar Jančurová 854 186
2. Iveta Zaťovičová 357 : 413 Tomáš Smoliga 770 56
3. Marta Fornerová 439 : 384 Klára Nemčoková 823 55
4. Erika Ferčíková 466 : 415 Martin Sliš 881 51
5. Rudolf Kooijman 336 : 406 Mária Slezáková 742 70
6. Iveta Rybárska 447 : 440 Emília Blahová 887 7
7. Katarína Lehotská 364 : 494 Anna Majerová 858 130
8. Miroslav Kiss 389 : 391 Ondrej Dubiel 780 2
9. Viliam Furík 51 : 425 Zuzana Furíková 476 374

6. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Tomáš Dubiel 454 : 458 Erika Ferčíková 912 4
2. Tomáš Smoliga 419 : 357 Marta Fornerová 776 62
3. Mária Slezáková 537 : 354 Dagmar Jančurová 891 183
4. Klára Nemčoková 383 : 467 Iveta Zaťovičová 850 84
5. Rudolf Kooijman 477 : 367 Iveta Rybárska 844 110
6. Emília Blahová 426 : 522 Martin Sliš 948 96
7. Zuzana Furíková 331 : 420 Ondrej Dubiel 751 89
8. Anna Majerová 464 : 224 Viliam Furík 688 240
9. Katarína Lehotská 432 : 420 Miroslav Kiss 852 12

7. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Erika Ferčíková 455 : 463 Tomáš Smoliga 918 8
2. Iveta Zaťovičová 577 : 337 Tomáš Dubiel 914 240
3. Marta Fornerová 407 : 396 Mária Slezáková 803 11
4. Ondrej Dubiel 358 : 460 Martin Sliš 818 102
5. Dagmar Jančurová 513 : 258 Anna Majerová 771 255
6. Klára Nemčoková 408 : 447 Rudolf Kooijman 855 39
7. Iveta Rybárska 446 : 309 Zuzana Furíková 755 137
8. Viliam Furík 317 : 326 Katarína Lehotská 643 9
9. Miroslav Kiss 347 : 480 Emília Blahová 827 133

8. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Tomáš Smoliga 439 : 380 Dagmar Jančurová 819 59
2. Erika Ferčíková 372 : 450 Iveta Zaťovičová 822 78
3. Mária Slezáková 440 : 407 Tomáš Dubiel 847 33
4. Martin Sliš 409 : 421 Marta Fornerová 830 12
5. Anna Majerová 416 : 331 Rudolf Kooijman 747 85
6. Iveta Rybárska 462 : 456 Klára Nemčoková 918 6
7. Emília Blahová 397 : 359 Katarína Lehotská 756 38
8. Ondrej Dubiel 503 : 306 Viliam Furík 809 197
9. Zuzana Furíková 313 : 375 Miroslav Kiss 688 62

9. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Mária Slezáková 357 : 447 Tomáš Smoliga 804 90
2. Marta Fornerová 386 : 419 Iveta Zaťovičová 805 33
3. Tomáš Dubiel 439 : 414 Iveta Rybárska 853 25
4. Rudolf Kooijman 341 : 416 Erika Ferčíková 341 341
5. Dagmar Jančurová 470 : 364 Martin Sliš 834 106
6. Emília Blahová 344 : 355 Ondrej Dubiel 699 11
7. Miroslav Kiss 391 : 471 Anna Majerová 862 80
8. Katarína Lehotská 389 : 365 Zuzana Furíková 754 24
9. Viliam Furík 271 : 493 Klára Nemčoková 764 222

10. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Anna Majerová 276 : 535 Tomáš Smoliga 811 259
2. Iveta Zaťovičová 450 : 389 Dagmar Jančurová 839 61
3. Ondrej Dubiel 494 : 505 Tomáš Dubiel 999 11
4. Erika Ferčíková 448 : 427 Mária Slezáková 875 21
5. Katarína Lehotská 406 : 408 Marta Fornerová 814 2
6. Iveta Rybárska 433 : 545 Miroslav Kiss 978 112
7. Rudolf Kooijman 358 : 396 Emília Blahová 754 38
8. Klára Nemčoková 440 : 303 Zuzana Furíková 743 137
9. Martin Sliš 465 : 321 Viliam Furík 786 144

11. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Tomáš Smoliga 401 : 299 Emília Blahová 700 102
2. Iveta Zaťovičová 422 : 437 Ondrej Dubiel 859 15
3. Tomáš Dubiel 435 : 398 Anna Majerová 833 37
4. Iveta Rybárska 356 : 366 Erika Ferčíková 722 10
5. Marta Fornerová 472 : 416 Rudolf Kooijman 888 56
6. Martin Sliš 487 : 355 Katarína Lehotská 842 132
7. Miroslav Kiss 324 : 473 Klára Nemčoková 797 149
8. Zuzana Furíková 286 : 411 Dagmar Jančurová 697 125
9. Viliam Furík 410 : 485 Mária Slezáková 895 75

12. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Klára Nemčoková 435 : 353 Tomáš Smoliga 788 82
2. Tomáš Dubiel 383 : 468 Martin Sliš 851 85
3. Katarína Lehotská 355 : 455 Iveta Zaťovičová 810 100
4. Dagmar Jančurová 508 : 381 Erika Ferčíková 889 127
5. Ondrej Dubiel 396 : 503 Marta Fornerová 899 107
6. Mária Slezáková 426 : 421 Iveta Rybárska 847 5
7. Anna Majerová 463 : 395 Zuzana Furíková 858 68
8. Emília Blahová 478 : 239 Viliam Furík 717 239
9. Rudolf Kooijman 489 : 460 Miroslav Kiss 949 29

13. kolo

Stôl Hráč A Body A : Body B Hráč B Súčet Rozdiel
1. Tomáš Smoliga 382 : 383 Ondrej Dubiel 765 1
2. Iveta Zaťovičová 400 : 446 Iveta Rybárska 846 46
3. Marta Fornerová 463 : 397 Emília Blahová 860 66
4. Katarína Lehotská 389 : 445 Tomáš Dubiel 834 56
5. Erika Ferčíková 492 : 272 Zuzana Furíková 764 220
6. Klára Nemčoková 525 : 383 Anna Majerová 908 142
7. Martin Sliš 461 : 407 Rudolf Kooijman 868 54
8. Miroslav Kiss 413 : 489 Mária Slezáková 902 76
9. Viliam Furík 312 : 410 Dagmar Jančurová 722 98

Rekordy – sk. B

Najvyšší počet bodov jednotlivca

Kolo Hráč A Body A : Body B Hráč B Max
1. Viliam Furík 292 : 530 Marta Fornerová 530
2. Tomáš Smoliga 570 : 260 Viliam Furík 570
3. Klára Nemčoková 478 : 381 Erika Ferčíková 478
4. Klára Nemčoková 438 : 544 Tomáš Dubiel 544
5. Tomáš Dubiel 520 : 334 Dagmar Jančurová 520
6. Mária Slezáková 537 : 354 Dagmar Jančurová 537
7. Iveta Zaťovičová 577 : 337 Tomáš Dubiel 577
8. Ondrej Dubiel 503 : 306 Viliam Furík 503
9. Viliam Furík 271 : 493 Klára Nemčoková 493
10. Iveta Rybárska 433 : 545 Miroslav Kiss 545
11. Martin Sliš 487 : 355 Katarína Lehotská 487
12. Dagmar Jančurová 508 : 381 Erika Ferčíková 508
13. Klára Nemčoková 525 : 383 Anna Majerová 525

Najvyššie spoločné skóre

Kolo Hráč A Body A : Body B Hráč B Spolu
1. Miroslav Kiss 394 : 523 Dagmar Jančurová 917
2. Iveta Rybárska 373 : 484 Anna Majerová 857
3. Klára Nemčoková 478 : 381 Erika Ferčíková 859
4. Klára Nemčoková 438 : 544 Tomáš Dubiel 982
5. Iveta Rybárska 447 : 440 Emília Blahová 887
6. Emília Blahová 426 : 522 Martin Sliš 948
7. Erika Ferčíková 455 : 463 Tomáš Smoliga 918
8. Iveta Rybárska 462 : 456 Klára Nemčoková 918
9. Miroslav Kiss 391 : 471 Anna Majerová 862
10. Ondrej Dubiel 494 : 505 Tomáš Dubiel 999
11. Viliam Furík 410 : 485 Mária Slezáková 895
12. Rudolf Kooijman 489 : 460 Miroslav Kiss 949
13. Klára Nemčoková 525 : 383 Anna Majerová 908

Výhra najväčším rozdielom

Kolo Hráč A Body A : Body B Hráč B Max
1. Martin Sliš 264 : 512 Klára Nemčoková 248
2. Tomáš Smoliga 570 : 260 Viliam Furík 310
3. Miroslav Kiss 449 : 274 Viliam Furík 175
4. Zuzana Furíková 259 : 423 Emília Blahová 164
5. Viliam Furík 51 : 425 Zuzana Furíková 374
6. Anna Majerová 464 : 224 Viliam Furík 240
7. Dagmar Jančurová 513 : 258 Anna Majerová 255
8. Ondrej Dubiel 503 : 306 Viliam Furík 197
9. Rudolf Kooijman 341 : 416 Erika Ferčíková 75
10. Anna Majerová 276 : 535 Tomáš Smoliga 259
11. Miroslav Kiss 324 : 473 Klára Nemčoková 149
12. Emília Blahová 478 : 239 Viliam Furík 239
13. Erika Ferčíková 492 : 272 Zuzana Furíková 220

Prehra najmenším rozdielom

Kolo Hráč A Body A : Body B Hráč B Max
1. Iveta Rybárska 406 : 409 Ondrej Dubiel 3
2. Tomáš Dubiel 379 : 366 Marta Fornerová 13
3. Ondrej Dubiel 385 : 393 Mária Slezáková 8
4. Martin Sliš 415 : 370 Anna Majerová 45
5. Miroslav Kiss 389 : 391 Ondrej Dubiel 2
6. Tomáš Dubiel 454 : 458 Erika Ferčíková 4
7. Erika Ferčíková 455 : 463 Tomáš Smoliga 8
8. Iveta Rybárska 462 : 456 Klára Nemčoková 6
9. Emília Blahová 344 : 355 Ondrej Dubiel 11
10. Katarína Lehotská 406 : 408 Marta Fornerová 2
11. Iveta Rybárska 356 : 366 Erika Ferčíková 10
12. Mária Slezáková 426 : 421 Iveta Rybárska 5
13. Tomáš Smoliga 382 : 383 Ondrej Dubiel 1
close Slová tu zverejnené nemusia vždy byť v súlade s gramatikou alebo súťažným poriadkom. Boli položené v súťažnej partii a súper proti nim nevzniesol námietku.

Najhodnotnejší prvý ťah položený v partii info

Kolo Hráč Slovo Body
1. Viliam Furík môžeš 42
2. Iveta Zaťovičová unesú 40
3. Ondrej Dubiel jačí 28
3. Tomáš Dubiel búde 28
4. Miroslav Kiss pasové 40
5. Tomáš Smoliga vymeľ 44
6. Viliam Furík útočia 44
7. Martin Sliš loďke 32
8. stenú 36
9. Iveta Zaťovičová nerodia 68
10. Tomáš Smoliga hode(n)ie 80
11. Viliam Furík ubije 30
12. Marta Fornerová luxe 32
13. Tomáš Dubiel nabiť 42
13. Marta Fornerová grame 42
close Slová tu zverejnené nemusia vždy byť v súlade s gramatikou alebo súťažným poriadkom. Boli položené v súťažnej partii a súper proti nim nevzniesol námietku.

Najhodnotnejší ťah na turnaji info

Kolo Hráč Slovo Body
1. Dagmar Jančurová nemarte 80
1. Erika Ferčíková nedopilo 80
2. Tomáš Dubiel (b)aran(i)u, ustroj 81
3. Mária Slezáková zafúk(l)(a) 116
4. Erika Ferčíková nesúcom 88
5. Erika Ferčíková mixoval 105
6. Mária Slezáková olejovú 107
7. Iveta Zaťovičová (m)ocniny, (m)óda 102
8. Marta Fornerová zmäkčilo 75
9. Dagmar Jančurová listovej 83
10. Miroslav Kiss nedotĺka 110
11. Viliam Furík doložené 102
12. Miroslav Kiss ve(d)omím, vlaky 102
13. Klára Nemčoková ohúrila, lietal 76
close Slová tu zverejnené nemusia vždy byť v súlade s gramatikou alebo súťažným poriadkom. Boli položené v súťažnej partii a súper proti nim nevzniesol námietku.

Stovky info

Kolo Hráč Slovo Body
3. Mária Slezáková zafúk(l)(a) 116
5. Erika Ferčíková mixoval 105
6. Mária Slezáková olejovú 107
6. Martin Sliš ďasovej 101
7. Iveta Zaťovičová (m)ocniny, (m)óda 102
10. Miroslav Kiss nedotĺka 110
11. Viliam Furík doložené 102
12. Anna Majerová nesúdilo 101
12. Miroslav Kiss ve(d)omím, vlaky 102

Bingá – sk. B info

close BZB – body za bingo
– súčet žolíkov, SB – súčet bíng, SBZB – súčet bodov za bingo, PBNB – počet bodov na bingo
SZK – súčet za kolo, PZK – priemer za kolo
Hráč
Štatistiky SB SBZB PBNB
1. kolo Žolíky Bingá BZB
2. kolo Žolíky Bingá BZB
3. kolo Žolíky Bingá BZB
4. kolo Žolíky Bingá BZB
5. kolo Žolíky Bingá BZB
6. kolo Žolíky Bingá BZB
7. kolo Žolíky Bingá BZB
8. kolo Žolíky Bingá BZB
9. kolo Žolíky Bingá BZB
10. kolo Žolíky Bingá BZB
11. kolo Žolíky Bingá BZB
12. kolo Žolíky Bingá BZB
13. kolo Žolíky Bingá BZB
Emília Blahová 13 0 0 0,00 1 0 0 1 0 0 2 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
Ondrej Dubiel 12 2 128 64,00 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 66 0 0 0 0 1 62 2 0 0
Tomáš Dubiel 15 10 759 75,90 1 1 72 2 1 81 2 0 0 2 2 148 1 1 99 1 1 69 0 0 0 2 1 73 1 1 72 1 2 145 0 0 0 1 0 0 1 0 0
Erika Ferčíková 10 3 239 79,67 2 1 80 1 0 0 0 0 0 1 1 54 1 1 105 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Marta Fornerová 14 2 129 64,50 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 2 1 66 1 0 0 1 0 0 2 0 0 1 1 63
Viliam Furík 12 1 102 102,00 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0 2 0 0 0 0 0 1 1 102 1 0 0 1 0 0
Zuzana Furíková 11 0 0 0,00 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Dagmar Jančurová 14 5 372 74,40 2 1 80 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2 1 71 0 0 0 2 1 83 1 1 68 1 0 0 2 1 70 1 0 0
Miroslav Kiss 13 4 354 88,50 0 0 0 1 0 0 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 1 70 1 0 0 2 0 0 1 0 0 1 1 110 1 0 0 1 1 102 1 1 72
Rudolf Kooijman 8 1 66 66,00 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 66 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
Katarína Lehotská 15 2 143 71,50 2 0 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 2 1 73 1 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 2 1 70 0 0 0 1 0 0
Anna Majerová 14 4 309 77,25 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 1 70 2 0 0 1 0 0 0 0 0 2 1 58 1 1 80 1 0 0 2 0 0 2 1 101 0 0 0
Klára Nemčoková 9 4 288 72,00 1 0 0 1 1 59 2 2 153 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2 1 76
Iveta Rybárska 12 6 423 70,50 0 0 0 1 0 0 1 1 63 2 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0 1 1 78 1 1 72 1 1 69 1 0 0 0 1 69 1 1 72
Mária Slezáková 19 9 749 83,22 1 0 0 1 1 83 2 1 116 2 1 74 2 0 0 2 2 172 1 0 0 0 1 68 2 1 71 2 0 0 1 1 96 2 1 69 1 0 0
Martin Sliš 13 7 549 78,43 1 0 0 2 1 74 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2 2 182 0 0 0 1 1 75 0 0 0 2 1 71 0 0 0 1 2 147 2 0 0
Tomáš Smoliga 13 11 819 74,45 1 1 79 1 1 72 1 1 69 0 0 0 1 1 65 1 0 0 1 1 70 2 0 0 0 1 76 1 2 140 2 1 92 2 1 83 0 1 73
Iveta Zaťovičová 17 7 560 80,00 1 0 0 1 0 0 2 1 80 0 0 0 1 2 150 2 0 0 2 2 168 2 0 0 0 1 68 1 1 94 2 0 0 2 0 0 1 0 0
SZK 234 78 5989 18 4 311 18 5 369 18 6 481 18 5 346 18 5 419 18 7 566 18 5 375 18 5 352 18 8 588 18 10 763 18 4 360 18 9 703 18 5 356
PZK 76,78 77,75 73,80 80,17 69,20 83,80 80,86 75,00 70,40 73,50 76,30 90,00 78,11 71,20